Samsun

Samsun'u birlikte yöneteceğiz

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, 'Bu şehirde oturan herkesin bu şehir için hayalleri var ve biz bu hayalleri hep birlikte gerçekleştireceğiz' dedi.

Samsun'u birlikte yöneteceğiz

1 Ocak 2019 13:17
-A

+A

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Ayvacıkta düzenlenen sabah kahvaltısında Samsun'a 5 yıl içerisinde yapacakları projeleri anlattı. İskele kafede düzenlenen kahvaltıya AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, İlçe Başkanı Kemalettin Gökçe, Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, Belediye Meclis Üyeleri ve muhtarlar katıldı. Samsun'u birlikte yöneteceğiz diyen Mustafa Demir, “Bu şehirde oturan herkesin bu şehir için hayalleri var ve biz bu hayalleri hep birlikte yapacağız. Herkes elini taşın altına koyacak. Fikrini bizimle paylaşacak. Samsun için iyi olacak her projeyi hayata geçirmek için çabalayacağız. Ama bunu hep birlikte yapacağız” dedi.
SORUMLULUĞUMUZUN FARKINDAYIZ
Kendilerine verilen sorumluluğun farkında olduklarının altını çizen Mustafa Demir, “3 dönem milletvekilliği, 5 yıl komisyon başkanlığı ve 2,5 yıl bakanlık yapmış biri olarak bize verilen bu sorumluluğun farkındayız. Gece gündüz demeden çalışacağız. Büyükşehir ve ilçelerimizin imkanlarını birleştirerek en acil olan işlerden başlayarak çalışmalarımıza yön vereceğiz. 5 yıl içinde hiç bir mahallemizde altyapı sorunu kalmayacak şekilde çalışacağız.”
MARKA DEĞERi YÜKSEK BiR AYVACIK
Marka değeri yüksek bir Ayvacık planladıklarına vurgu yapan Demir, “Milletvekilliğim döneminde Ayvacığı turizm alanı ilan ettirmiştik. Şimdi turizm planlarını yaparken 50 yılını planlamalıyız. Bina yaptıktan sonra yol yapan değil, yolu yapılmış yere inşaat yapılan bir belediyeciliği Samsun'a ve ilçelerine kazandıracağız” diye konuştu. Kahvaltının ardından esnaf ziyaretlerini gerçekleştiren AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, esnaflarla sohbet etti.

Kaynak : Mustafa BALÇIK

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...