Samsun

Samsun'u nakış gibi işleyeceğiz

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, hayata geçirecekleri projeler ile Samsun'u nakış gibi işleyeceklerini söyledi.

Samsun'u nakış gibi işleyeceğiz

9 Ocak 2019 08:00
-A

+A

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Kavacık Mahallesinde düzenlenen toplantıda vatandaşlarla bir araya geldi. Toplantıya AK Parti İlçe Başkan vekili Serkan Akyüz, AK Parti İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, AK Parti İlkadım İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Sivil Toplum Hareketi üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yapacakları projelerle Samsun'u nakış gibi işleyeceklerinin altını çizen Mustafa Demir, ''Yapacağımız projeleri en ince ayrıntısına kadar planladık. Amacımız sadece projeleri hayata geçirmek değil. Sizlerin bu şehri de güvenli, huzurlu ve mutlu yaşamanızı sağlamayı da hedefliyoruz'' dedi.
ÖNCE iÇ TURiZMi CANLANDIRACAĞIZ
Turizm alanında hayata geçirecekleri projeler ile Samsun'u turizmin gözde illeri arasında yerini alacağına vurgu yapan Demir, ''Şehrimizin her ilçesinin kendine has ayrı bir güzelliği, ayrı bir tarihi dokusu bulunuyor. Belirli aralıklarla yapacağımız gezilerle bu ilçelerimizdeki güzellikleri ilk önce sizlere göstereceğiz.  İlçelerimizde yapağımız projelerle şehrimiz turizm alanında hak ettiği yere gelecektir''
MECLiS ÜYELERi ŞANTiYELERDE OLACAK
Seçilecek belediye meclis üyelerinin şantiyelerde olacağını ifade eden Demir, ''Sizler, 31 Mart’ta bize yetki devri yaparak, bu şehri ortak akılla birlikte yönetmemize yardımcı olacaksınız. Sizlerden gelen önerileri her zaman dikkate alacağız. Sizler bizim gözümüz, kulağımız olacaksınız. Halkımızın mutluluğu ve refahı için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Meclis üyesi seçilen her arkadaşımız bir şantiyenin başında olacak” şeklinde konuştu.

Kaynak : Mustafa BALÇIK

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...