Samsun

Samsun Ülkü Ocakları ziyaretlerine devam ediyor

Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı, Vali Osman Kaymak ve Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz’u makamlarında ziyaret etti.

Samsun Ülkü Ocakları ziyaretlerine devam ediyor

12 Ekim 2018 12:09
-A

+A

Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Aslan Kösef ve Yönetimi, Vali Osman Kaymak’ı ziyaret etti. Ziyarette Vali Osman Kaymak’a Samsun’a yaptığı hizmetlerden dolayı plaket taktim edildi. Ziyaretten sonra Emniyet Müdürlüğüne geçen heyet, Emniyet Müdürü Vedat Yavuz’u makamında ziyaret etti. Ziyaret sonunda, Başbuğ Alparslan Türkeş tarafından kaleme alınmış olan, “Gençlik Milliyetçilik ve Dünya Türklüğü” kitabı hediye edildi.
Ziyaretler sonrası konuşan Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Aslan Kösef, “Ülkü Ocakları olarak yeni çalışma yılı öncesinde resmi ziyaretlere başladık. Öncelikle Valimiz sayın Osman Kaymak’ı makamında ziyaret ettik. Burada sayın valimize yapacağımız etkinlikler hakkında bilgi vererek projeler hakkında istişarede bulunduk. Samsunlu olmamasına rağmen Samsunlu olanlardan daha çok Samsun’un sorunlarını dert edilen ve bunları çözmek için devamlı çalışan valimize teşekkür plaketi taktim ettik” diyerek sözlerini sürdürdü.
ÜLKÜ OCAKLARI OLARAK DEVLETiMiZiN YANINDAYIZ
Devletinin yanında olduklarını vurgulayan Aslan Kösef, “Vali ziyaretinden sonra Emniyet Müdürümüz sayın Vedat Yavuz’u makamında ziyaret ettik. Sayın müdürümüz ile Samsun’un güvenlik sorunları hakkında istişarede bulunduk. Samsunda güvenliğimizi sağlayan başta Emniyet Müdürümüz Vedat Yavuz olmak üzere, tüm polis teşkilatına bir kez daha teşekkür ederim. Ülkü Ocakları her zaman devletinin milletinin yanındadır” Diyerek sözlerini sonlandırdı.

Kaynak : Yusuf Ziya ÇAKIR

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...