Samsun

Samsun’un ilçelerini modern hale getireceğiz

Samsun Büyükşehir Belediyesi Su Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürlüğü görevine getirilen Fatih Yıldız, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’yı makamın da kabul etti. Başkan İbrahim Sandıkçı, Fatih Yıldız’a yeni görevinde başarılar diledi. Fatih Yıldız, Samsun’un ilçelerini modern hale getirmek için ne gerekiyorsa yapmaya kararlı olduklarını söyledi

Samsun’un ilçelerini modern hale getireceğiz

17 Mayıs 2019 06:57
-A

+A

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, SASKİ Genel Müdürlüğü’ne atanan Fatih Yıldız’ı makamında ziyaret etti. Fatih Yıldız’ın çok önemli altyapı projelerine imza atacağını inandığını belirten Canik Belediye Başkanı Başkan İbrahim Sandıkçı, ”SASKİ Genel Müdürü Fatih Yıldız’ın çok önemli altyapı projelerini gerçekleştirecektir. Samsun’un önemli altyapı projeleri inşallah Fatih Yıldız tarafından tamamlanacaktır. Buna cani gönülden inanıyorum. Samsun’u daha güzel yerlere getireceğine inanıyorum. Fatih beye yeni görevinde başarılar diliyorum. Canik Belediye Başkanı olarak, el ele vererek, ilçemizde büyük projeleri gerçekleştireceğimize inanıyorum” dedi.
Karadeniz’in incisi Samsun’a hizmet edeceği için gurur v e mutluluk duyduğunu dile getiren SASKİ Genel Müdürü Fatih Yıldız, ”Samsun’un ilçelerinin altyapı sorunlarını çözerek, gelişmesi için elimizden geleni yapacağız. Bunun için ne gerekiyorsa yapmaya kararlıyız. Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir’in de katkıları ile Samsun ilçelerini modern hale getirmek için çalışacağız. Gecemizi gündüzümüze katarak hizmet edeceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olamasın” diye konuştu.
Samsun’un altyapı sorunlarına çözmek için çok çalışacaklarını kaydeden Yıldız, ”Henüz işin başındayım. Göreve geleli henüz 3 hafta oldu. Personelimizle zaman buldukça tanışma fırsatı da buluyorum. İnşallah Samsun’a güzel hizmetler vereceğiz. Allah’ın izniyle bu zor görev de anlımızın akıyla çıkacağımız. Personelin her zaman yanım da olmaları tek arzum. Samsun’un altyapı sorununu çözmek için çok çalışacağız. Başarılı olacağımıza da inanıyorum” şeklinde konuştu.
Öte yandan, Ak Parti Alaçam İlçe Başkanı Selahattin Alkan, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Dursun Uz ile Ak Parti Teşkilat Başkanı Hasan Özdemir, SASKİ Genel Müdürü Fatih Yıldız’ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Mustafa BALÇIK
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...