Samsun

Samsunlu muhtarlar Kavak’ı ziyaret etti

Samsun İli Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk ve üyeleri Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nu ziyaret ettiler

Samsunlu muhtarlar Kavak’ı ziyaret etti

23 Şubat 2018 13:32
-A

+A

Samsun İli Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk, İlkadım, Atakum ve Canikli muhtarlar ile Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nu ziyaret ettiler. Kavak’ta ki yatırımları da gezen konuk muhtarlar Başkan Sarıcaoğlu’nca çalışmalarından dolayı plaket takdim ettiler.
Samsun’un İlkadım ve Canik ilçelerinde ikamet eden Kavaklı muhtarlar Samsun İli Muhtarlar Derneği Başkanı ve aynı zamanda Baruthane Mahallesi Muhtarı Mustafa Öztürk’ün yaptığı bir organizasyonla Kavak’a gelerek Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nu makamında ziyaret edip ilçeye yapılan yatırımlar hakkında bilgi aldılar.
VERDiĞiMiZ SÖZÜ TUTUYORUZ
Belediye Toplantı Salonunda ağırladığı konuk muhtarlara ilçede gerçekleştirilen ve devam eden yatırımlar ve hizmetler hakkında bilgi veren Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, seçim çalışmaları esnasında verdiği tüm sözleri yerine getirdiğini belirterek şöyle dedi:
“Seçim çalışmaları süresince halkımıza söz verdiğimiz hatta sonradan tespit ettiğimiz ilçemizin ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz tüm çalışmaları büyük bir özveri ile çalışarak halkımızın istifadesine sunduk. Bu çalışmaların ilçemize gelmesinde vesile olan tüm kamu kurum ve kuruluşlarımıza, Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediyemize ilçem ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.
HEP UYUM iÇiNDE OLDUK
25 Şubat pazar günü yapılacak AK Parti Kavak İlçe kongresinde partinin tek adayı olan Kavak Belediyesi Meclis Üyesi Osman Atlı ve AK Parti İlçe Başkanı Bülent Yüksel’in de katıldığı toplantıda Kavak’ın sorunlarını her zaman güç birliği içinde çözdüğünü söyleyen  Sarıcaoğlu,; “Kavak birlik ve beraberliğimiz sayesinde bugün bu noktada. Yüce yaradan bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Kavak bugün ki buluşma ile örnek bir birlikteliğe şahitlik ediyor. Bugüne kadar nasıl bir uyum içinde çalışmalarımıza yön verdiysek bundan sonrada ilçemiz için çalışmalarımıza kaldığımız yerden aralıksız devam edeceğiz” diye konuştu.
KATILAN MAHALLE MUHTARLARI
Ziyarete  Baruthane Mahalle  Muhtarı  Mustafa Öztürk, İlkadım Anadolu Mahallesi Muhtarı Şerif Yavşan, Çatalarmut Mahalle Muhtarı İdris Berat Güdeloğlu, Derebahçe Mahalle Muhtarı Sabiha Demirci, Hançerli Mahalle Muhtarı Asuman Koç, Hastanebaşı Mahalle Muhtarı Hasan Köknel, İlyasköy  Mahalle Muhtarı Birol Dönmez, İstasyon Mahalle Muhtarı Mustafa Eyüpoğlu, Kadıköy Mahalle Muhtarı İlknur Bozkurt, Karadeniz Mahalle Muhtarı İbrahim İpek, Karasamsun Mahalle Muhtarı Hüseyin Yıldırım, Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı Murat Türer, Kıran Mahalle Muhtarı Bülent Tuluk, Kışla Mahalle Muhtarı Selamet Özçelik, Rasathane Mahalle Muhtarı Ömer Faruk Giritli, Selahiye Mahalle Muhtarı Derya Bozkurt, Tepecik Mahalle Muhtarı Miktad Bayraktar, Yaşar Doğu Mahalle Muhtarı Ahmet Mutlu, Zeytinlik Mahalle Muhtarı Aydın Kaya,19 Mayıs Mahalle Muhtarı Güven Özdemir, Kökçüoğlu Mahalle Muhtarı Kemal Kindan, Unkapanı Mahalle Muhtarı Erdinç Çiftçi, Akgöl Mahalle Muhtarı Kamil Tuğul, Gürgendağı Mahalle Muhtarı Mehmet Yılmaz, Güzeldere Mahalle Muhtarı Uğur Kır, Yeni Doğan Mahalle Muhtarı Ali Bulut, Canik Karşıyaka Mahalle Muhtarı Cevdet Dursun, Bahçeli, Belediye Evleri Mahalle Muhtarı Rıfat Öktem,Yeni Mahalle Muhtarı İdris Yıldız, Gazi Osman Paşa Mahalle Muhtarı hakkı Sucu, Atakum Atatepe Mahalle Muhtarı Hava Rendeci, Yosunlu Mahallesi Dernek Başkanı Cavit Yıldırım katıldı.
Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, toplantı ardından yapılan bir gezi ile konuk muhtarlara ilçede yapılan çalışmaları yerinde göstererek bilgi verdi. Ziyaret karşılıklı hediyelerin verilmesi ile son buldu. 

Kaynak : Mustafa BALÇIK

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Film Günleri büyük ilgi gördü

Film Günleri büyük ilgi gördü

10:39 - 13 Aralık 2018

OSBÜK Samsun’a çıkarma yapıyor

OSBÜK Samsun’a çıkarma yapıyor

10:32 - 13 Aralık 2018

Demir ve Tok esnafla buluştu

Demir ve Tok esnafla buluştu

10:25 - 13 Aralık 2018

Büyükşehir hız kesmiyor!

Büyükşehir hız kesmiyor!

10:21 - 13 Aralık 2018

Tekkeköy’de değişim sürüyor

Tekkeköy’de değişim sürüyor

10:16 - 13 Aralık 2018