Spor

Samsunspor, Uşakspor maçını izlediler

Çarşamba İlçesinde görev yapan Kaymakam Mustafa Güney’i atandığı Kütahya Vali Yardımcılığı görevi dolayısıyla ziyarete giden Çarşambalı Daire Amirleri ve sporcu arkadaşları Yılport Samsunspor -Utaş Uşakspor maçını birlikte seyrettiler.

Samsunspor, Uşakspor maçını izlediler

4 Aralık 2018 10:17
-A

+A

Ziyarete İlçe Müftüsü Osman Karagöz, Milli Eğiti Müdürü Mustafa Özdemir, SYDF Vakfı Müdürü Tevfik Akın, Yazı İşleri Müdürü Fethi Sel, İtfaiye Şube Müdürü İsmail İzgİ, SASKİ Şube Müdürü Doğan Toraman, Şehit Nuri Pamir Okul Müdürü Lokman Mum, Çarşambaspor Güreş takımı Hocası İsmet Aykul, Esnaf Ali Kıtal  katıldı.
BENi MUTLU ETTiLER
Sporcu kişiliği ile bilenen Kütahya Vali Yardımcısı Mustafa Güney misafirleri ile komşu İl olan Uşak’ta Yılport Samsunspor maçını seyrettikten. Sonrası Vali Yardımcısı Güney’in 13 yıl önce Uşakta Vali Yardımcılığı yaptığı dönemde arkadaşı olan Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan‘ın misafiri oldular. Çarşambaya ve Çarşambalılara olan sevgisini her platformda dile getiren Kaymakam Güney, ”Ziyaretime gelen ve dolayısıyla bu kadar uzun bir yolu kat eden arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, tüm Çarşambalılara da selamlarını iletiyorum. Yılport Samsun sporumuzun Uşakta aldığı galibiyeti Şampiyonluk yolunda kazanılmış önemli bir aşamadır, inşallah Sezon sonunda Samsunspor şampiyonluk ipini göğüsler, Çarşambaspor’da şansız başladığı sezonu en iyi yerde bitireceğine inanıyorum“ dedi.

Kaynak : Köksal ÖNER

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...