Samsun

SASKİ’de hüzünlü vedalaşma

Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi(SASKİ) Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Taner Meral, emekliye ayrıldı. Meral’in mesai arkadaşları ile vedalaşması sırasında duygu dolu anlar yaşandı.

SASKİ’de hüzünlü vedalaşma

25 Mayıs 2019 13:56
-A

+A

SASKİ Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Taner Meral, önceki gün dilekçesini kuruma vererek emeklilik işlemleri başlattı. Meral’in mesai arkadaşları ile vedalaşması sırasında duygu dolu anlar yaşandı. Arkadaşları, Taner Meral’i çok özleyecekleri ve arayacaklarını ifade ettiler.
35 yıl belediyenin çeşitli birimlerinde görev aldıktan sonra kendi işleği ile emekliliğe karar verdiğini söyleyen Taner Meral,” 7 yıldır, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı görevinde bulundum. SASKİ de geceli gündüzlü çalıştık. Bu kurumun yapılanmasında çok emeğimiz geçti. Yıllar çok çabuk geçiyor, emekliye ayrılıyoruz. SASKİ Genel Müdürlüğü’ndeki çalışma arkadaşlarımı çok özleyeceğim” dedi.
Öte yandan, Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanı Müberra Özbek ise,” Taner bey ile 5 yıl birlikte çalıştık. Yokluğunu çok hissedeceğiz. Taner Ağabeyi seni çok arayacağız ve yokluğunu hissedeceğiz. Taner Bey, bize her konu da yardımcı olurdu. İşle ilgili bir şey olduğunda, Taner Beye danışırdık. Seni çok özleyeceğiz, Taner Ağabey” diye konuştu.  Şila Kurumahmutoğlu
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...