Samsun

Şehrimizin kalkınması için çalışacağız

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilk ziyaretini Samsun Valisi Osman Kaymak'a gerçekleştirdi. Vali Kaymak'ın tebrik ettiği ve başarı dilediği Başkan Sandıkçı, “İstişare içerinde şehrimizin kalkınması ve gelişmesi için çalışacağız" dedi

Şehrimizin kalkınması için çalışacağız

10 Nisan 2019 13:18
-A

+A

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Samsun Valisi Osman Kaymak'ı makamında ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette Vali Kaymak, geçtiğimiz yerel seçimlerde Belediye Başkanı seçilen Sandıkçı'yı tebrik ederken, yeni görevinde başarı diledi. Ortak akla ve kurumlar arası işbirliğine işaret eden Başkan Sandıkçı da, ilçenin her alanda kalkınması için kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde olacaklarını söyledi.
BiRLiKTE HAREKET EDECEĞiZ
Canik'in kalkınması ve gelişmesi için çalışacaklarını ifade eden Başkan Sandıkçı, "Şehrin gelişmesi için kurumların işbirliği yapması çok önemli. Bu noktada şehrimizin menfaatleri için daima iş birliği içinde olacağız. Özellikle yeni projeler ve hedefler konusunda mutlak suretle istişare içerinde Canik'in kalkınması ve gelişmesi için çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah önümüzdeki süreçte de başta Samsun Valiliğimiz olmak üzere, Büyükşehir Belediyemiz, diğer kurum ve kuruluşlarımızla koordinasyon içerisinde hareket edeceğiz" dedi.
ARTIK iCRAAT VAKTi
"Artık söz bitti, icraat vakti başladı" diyen Sandıkçı, "Milletimiz bizden hizmet bekliyor. Biz de inşallah bu hizmeti en iyi şekilde yerine getireceğiz. Hep birlikte bu güzel şehre hizmet etmek bizim temel misyonumuz, temel görevimiz. Çözüm odaklı, iş bitirici bir anlayışla hizmet edeceğiz. İnşallah önümüzdeki dönemde memleketimiz için iyi işleri hep birlikte yapacağız" diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Samsun Valisi Osman Kaymak da, tebrik ettiği Başkan Sandıkçı'ya yeni görevinde başarı diledi.

Kaynak : Nesrin HOCAOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...