Spor

Sevdamız Samsun Bafra’da

Kurulduğu Günden itibaren samsun kamoyun’da ilgi gören ve güzel projeleri ile Gönüllerde Taht Kuran “Sevdamız Samsun Platformu” Yönetim Kurulu Başkanı; Nuri Seven Teşkilat Başkanı Zahit Değirmenci ve Yönetim Kurulu üyeleri Muhammet Karademir, Bilal Coşkun, Muhammet Dağ, Samet Yıldırır ve Oğuzhan Şimşek Bafra Kaymakamı sayın Ahmet Adanur ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet A

Sevdamız Samsun Bafra’da

11 Mart 2019 08:31
-A

+A

Bafra Kaymakamı Ahmet Adanur “Sevdamız Samsun Platformuna” başarılar dileyerek, inşallah hedeflerinize ulaşırsınız dileklerinde bulunarak Samsun için güzel bir oluşum olacağına inancım tamdır dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu ise Sevdamız Samsun Platformu’nun gerçekleştirdiği “Minikler Üşümesin” Projesini çok anlamlı  bulduğunu  söyleyerek, köy okullarındaki çocuklarımızı sevindirdikleri için teşekkür etti.
SEVDAMIZ SAMSUN MiNiK YÜREKLERi ISITMAYA DEVAM EDiYOR
Sevdamız Samsun Platformu ‘Minikler Üşümesin’ projesinde Bafra Müstecep Köyü İlkokulu – Ortaokulunu, Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri, ziyaret ederek eğitim gören öğrencilere atkı ve bere hediye etti. Platform Başkanı Nuri Seven, “Sevdamız Samsun Platformu olarak Minikler Üşümesin projesine devam ediyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımıza atkılarımızı ve berelerini hediye ettik. Ülkemizin ve Samsun’umuzun gelişmesi için, çocuklarımızın önemi çok büyük, hepsinin sağlıklı ve topluma faydalı bireyler olması için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu. Okul Müdürü  İlkay Apaydın Sevdamız Samsun Platformu’na hediyeleri ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.
Ayrıca “MİNİKLER ÜŞÜMESİN” projesinde Bafra programına destek olan Uslu Demir Çelik Ailesine Teşekkür eden Platform Başkanı Nuri Seven, bu güzel ve anlamlı projemize destek olmak isteyenler bizlere sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir dedi.

Kaynak : Mustafa BALÇIK

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...