Samsun

Sıkılmadık el kalmayacak

27’ci dönem Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili adayı Abdurrahman Çamaş, Bafra’da bulunan Çay Ocaklarını ziyaret ederek destek istedi

Sıkılmadık el kalmayacak

6 Haziran 2018 14:06
-A

+A

Çamaş, Kavakpınar Mahallesinde bulunan Çay Ocaklarını ve esnafları ziyaret ederek vatandaşlardan destek istedi. Esnafların sorunlarını da dinleyen Çamaş, “24 Haziran’dan sonra her şeyin farklı olacağını, artık sürekli seçimlerin olmayacağını, refahın ülkemizde hakim olacağını. Her kesime hitap edeceğini ve gidilmedik mahalle, çalınmadık kapı, sıkılmadık el kalmayacak" dedi.
GÜN BiRLiK GÜNÜ
19 Mayıs İlçe Teşkilatı tarfından düzenlenen iftar programına katılan Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Adayı Abdurrahman Çamaş konuşmasında; "Gün birlik günü, Gün doğruyu arama günü, Gün doğruları söyleme günüdür. Bugün 19 Mayıs ilçemizde gerçekleştirilen iftar programına katılan tüm misafirlerimize bizlere birlikte olmanın bereketini ve mutluluğunu yaşattıkları için her misafirimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ayrıca bu birlik ve bereket ortamına verdikleri emeklerden dolayı ilçe başkanımıza, yönetim kuruluna ve meclis üyelerimize ayrıca teşekkür ediyorum. 19 Mayıs var olsun, Birliğimiz bereketimiz daim olsun" dedi.
ÇAMAŞ ÜÇPINAR'DA SEÇMENLE BULUŞTU
27’ci dönem Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Adayı Abdurrahman Çamaş ziyaretlerine dolu dizgin devam ediyor. Seçime 19 gün kala Üçpınar Mahallesinde vatandaşlarla buluşan Çamaş, beraber kılınan teravih namazından sonra mahalle kahvesinde vatandaşların sorunlarını dinleyerek istişarede bulundu.
Ziyarette konuşan Çamaş, köylü milletin efendisidir, köylü vatandaşlarımızın sorunlarını biliyor, sorunların çözülmesinde hassasiyet gösteriyorum. Köylü olmasa bu insanlar aç kalır köylü olmazsa üretim olmaz. 24 Haziran seçimlerinde sizlerden destek istiyor, hepinize teşekkür ediyorum’ dedi.
Ziyarete, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Barbaros Turna, Ülkü ocakları başkanı Osman Osma, Belediye Meclis üyeleri ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı. 

Kaynak : Şenay ŞAHİN

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...