Samsun

TEKDER’den Ankara Çıkarması…

Ankara’da 25 Kasım Salı günü toplanan TEKDER (Teknikerler ve Yüksek Teknikerler Derneği) Başkanlar Kurulu tarafından Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ile TBMM’de bir görüşme gerçekleştirilerek, özel tasarımlı ALTIN ANAHTAR işlemeli tablo hediye edildi.

 TEKDER’den Ankara Çıkarması…

30 Kasım 2019 06:05
-A

+A

TEKDER'DİMİZ TÜRKİYE” şiarıyla yoluna devam eden Derneğimizin Başkanlar Kurulu Cumhurbaşkanımız Sayın R. Tayyip ERDOĞAN ile TBMM’de bir görüşme gerçekleştirdi.
 
TEKDER Genel Başkanı Murat ÇATALÇAM, TEKDER hakkında yaptığı kısa bilgilendirmenin ardından, 5 milyon Meslek Yüksek Okulu mezunu teknikerlerinin sorunlarını anlatarak, sorunların çözümüne yönelik bu güne kadar verdiği destek için Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarını arz etti.
 
Üyelerinin hak ve menfaatlerini koruyup geliştirmenin yanı sıra Ülkemizin kalkınması ve demokrasinin gelişmesine yönelik çalışmaları öncülük etme arzusuyla yola çıktıklarını aktaran Genel Başkan ÇATALÇAM, söz konusu konuları milletin evi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde etraflıca arz etmek istediklerini söyledi.  
 
TEKDER Genel Başkanı Murat ÇATALÇAM’ı dinleyen Cumhurbaşkanımız Sayın R. Tayyip ERDOĞAN, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde TEKDER’e en kısa sürede randevu verilmesi talimatını verdi.
Görüşmenin ardından Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a özel tasarımlı ALTIN ANAHTAR işlemeli tablo hediye edildi.
 
Milli Savunma Bakanımız Hulisi AKAR ile milletvekillerimiz Polat TÜRKMEN ve Cumhur ÜNAL da TEKDER heyetiyle buluşarak destekleri ifade ettiler. Şila Kurumahmutoğlu
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU