Samsun

Terme’de ‘Yerel Buluşmalar’ toplantısı devam ediyor

Terme ilçesinde, ’AK Parti Yerel buluşmalar’ toplantıları devam ediyor. İlçenin siyasi parti temsilcileri ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Belediye Başkanı Şenol Kul, “Siyasi olarak rakip olabiliriz, ancak konu Terme ve Türkiye ise her zaman bir masa etrafında toplanırız. Hep birlikte Türkiye’yiz” dedi

Terme’de ‘Yerel Buluşmalar’ toplantısı devam ediyor

13 Şubat 2018 16:11
-A

+A

Terme Belediyesi Yerel Buluşmalar İstişare Toplantılarına ara vermeden devam ediyor. Belediye Başkanı Şenol Kul son olarak ilçenin siyasi parti temsilcileri ve yönetim kurulu üyeleri bir araya gelerek Terme ve ülke gündemi üzerinde istişare ve görüş alışverişinde bulundu.
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’un ev sahipliğini yaptığı toplantıda MHP, Saadet ve Demokrat Parti ilçe başkanları ve yöneticileri buluştu. Parti gurubu Kozluk Tirit evinde gerçekleştirilen toplantıya geçmeden önce bazı belediye çalışmaları yapılan mahalleleri de ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Toplantıda hizmetler slayt eşliğinde anlatıldı.
YAN YANA OLURUZ
Toplantıda yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları veren Belediye Başkanı Şenol Kul, “Bir kişiysek yok, iki kişiysek çok olduğumuz gerçeğini unutmamalıyız. Türkiye’nin ciddi mücadeleler verdiği bu dönemde, bizi güçlendirecek olan en büyük etken, birlikteliğimiz ve beraberliğimizdir. Siyaseten birbirimizin rakibi, kontrol mekanizmasıyız. Ama söz konusu vatan olduğunda da Kurtuluş Mücadelesinde olduğu gibi yan yana olmasını beceririz. Ortak amacımız ülkemize ve insanımıza hizmet edebilmek” dedi.
SORUNLARI BiRLiKTE ELE ALIYORUZ
Şehrin sorunlarının ortak akılla birlik ve beraberlik içerisinde daha kolay ve daha kısa zamanda çözüleceğini de sözlerine ekleyen Kul, “Dünyanın en güzel coğrafyasının en güzel kentlerinden birinde yaşıyoruz ve kentimizi modernleştirmeye çalışıyoruz. Amacımız tabi ki yaşadığımız şehri daha ileriye taşımak. Bunun için de birlikte hareket etmemiz gerektiğine inanıyorum. Hep birlikte sorunları ele alacağız, ortak akılla çözümler geliştireceğiz. Çünkü şehrimizin buna ihtiyacı var. Bu düşünceden hareketle gerçekleştirdiğimiz bu buluşmaya katılım sağlayan tüm siyasi parti temsilcilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu. 
 
 
 
 
 

Kaynak : Mustafa BALÇIK

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...