Spor

Termespor’a tatlı ziyaret

Termespor'u ziyaret eden Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, futbolculara ve kulüp yönetimine tatlı ikramında bulundu. Kul, ‘Terme size inanıyor, güveniyor’ dedi.

Termespor’a tatlı ziyaret

24 Eylül 2018 08:19
-A

+A

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme Ticaret Odası başkanı Ahmet Ekmekçi ve Terme Genç İşadamları Derneği (TEGİAD) başkanı Mustafa Çelebi ile birlikte Samsun süper amatör ligde mücadele edecek Termespor’u Abdullah Aslan stadında ziyaret ederek baklava ikramında bulundu, moral verdi.
TERMESPOR GÖZBEBEĞiMiZ
Oyunculara Fair-Play vurgusu yaparak kısa bir konuşma yapan Başkan Kul: "Termespor ilçemizin gözbebeğidir, onur vesilesidir. Başarılarının devamlı olması için biz de elimizden geleni yapıyor ve yapacağız" dedi.
SiZLERE GÜVENiYORUZ
‘Güç olsun, enerji olsun’ diyerek futbolculara elleriyle baklava da yediren Başkan Kul, ““Bir abi olarak size tavsiyem; azimli olun, çok çalışın ve asla yılmayın. Yılmayan insan sonuçta kazanır. Ancak şunu da unutmayın. Saha içinde erdemli olmak çok önemli.  Bizler sizlere güveniyoruz. Bu sezon takımımızı olması gereken yere taşıyacağınıza da inanıyoruz. İyi bir takım olmak takımdaşlıktan, iyi arkadaşlıklardan geçiyor. Bunun da burada şu anda sağlandığını görmek bizi ziyadesiyle sevindiriyor" şeklinde konuştu.
Termespor Kulüp Başkanı Hüseyin Kambur ziyaret ve desteklerinden dolayı Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ve diğer ziyaretçilere teşekkür ederek ederek: "Şampiyonluk yolunda elimizden gelen gayreti göstereceğiz" ifadelerini kullandı.

Kaynak : Yusuf Ziya ÇAKIR

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...