Samsun

Tok’a coşkulu karşılama

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Gürgendağ ve Akgöl Mahallelerini ziyaret ederek hem mahalle sakinleri ile buluştu, hem de iki mahallede yapılan çalışmaları inceledi.

Tok’a coşkulu karşılama

19 Ekim 2018 17:10
-A

+A

Gürgendağ ve Akgöl mahallelerine yaptığı ziyarette vatandaşların büyük ilgisi ve coşkusu ile karşılanan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Gürgendağ Mahalle Muhtarı Mehmet Yılmaz ve Akgöl Mahalle Muhtarı Kamil Tuğul ile yapılan çalışmaları yerinde gördü. Tok, “Uzak yakın ayrımı yapmadan tüm mahallelerimizde hizmet ve yatırımlarımızı eşit şekilde sürdürüyoruz” diye konuştu.
iLKADIM’DA YOLLARA BÜYÜK YATIRIM
Belediye olarak yollara büyük yatırım yaptıklarını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Belediye olarak kent merkezinin yanı sıra şehir merkezine en yakınından en ücra köşesine kadar hizmet götürüyoruz. 4.5 yılda Fen İşleri Müdürlüğümüzce, tüm mahallelerimize 169 bin 140 ton sıcak asfalt yol, 159 bin 555 m2 parke taş yol,  159 bin 463 m2 beton kaldırım ve 436 bin 910 m2 sathı kaplama işleri yaptık” dedi.
UZAK YAKIN AYRIMI YOK
Belediyeciliğin rutin hizmetlerinden olan asfalt yol, parke ve beton kaldırım hizmetlerini ilçenin her noktasına eşit olarak götürdüklerini söyleyen Başkan Erdoğan Tok, "Gücümüzü ve sinerjimizi halktan alıyoruz. Biz millete hizmet etmek için bu görevlere geldik. Milletin hizmetkarı olarak vatandaşlarımızın mutluluğu için çalışıyoruz. Bu hizmetlerimizin karşılığında ziyaret ettiğimiz her mahallemizde hemşerilerimizin güler yüzlü karşılamalarını ve teveccühlerini görüyoruz” diye konuştu.
 BAŞKAN TOK’A TEŞEKKÜR PLAKETi
Gezi ve incelemenin sonunda Gürgendağ Mahalle Muhtarı Mehmet Yılmaz ve Akgöl Mahalle Muhtarı Kamil Tuğul mahallelerine yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Tok’a teşekkür ederek plaket takdim ettiler.

Kaynak : Nesrin HOCAOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...