TOTAL’den Samsunlulara özel hediye yakıt kampanyası

Samsun 17 Ocak 2020 06:41
Videoyu Aç TOTAL’den Samsunlulara  özel hediye yakıt kampanyası
A
a

Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden TOTAL, Club TOTAL üyelerine birbirinden özel ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor

Club TOTAL, üyelerinin Samsun Piazza AVM’de yapacakları alışverişleri hediye yakıta dönüştürüyor.
17 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, Club TOTAL üyeleri yaptıkları aynı gün içerisinde yaptıkları her 250TL’lik alışverişe 25TL ve her 500TL’lik alışverişe 50TL anında hediye Club Total puan kazanıyor. Hediye puanlar daha sonra, Club TOTAL üyesi TOTAL istasyonlarında, yakıt harcamalarında kullanılabiliyor.
Kampanyadan faydalanmak için; yapılan alışveriş sonrası AVM içerisinde yer alan danışma noktalarına giderek verilecek kampanya kodunu, TOTAL Türkiye mobil uygulama içerisindeki kampanya sayfasında yer alan “KAMPANYA KODUNU GİRİNİZ” alanına girildiğinde, ilgili bakiye hesaba tanımlanıyor. Avantajlarla dolu Club TOTAL’in Samsun’a özel kampanyası, 2 Şubat 2020 tarihine kadar geçerli olacak.
Club Total hesabına yüklenen akaryakıt puanları, 17-29 Şubat 2020 tarihleri arasında hesapta aktif olduktan sonra, 31 Mart 2020 tarihine dek Club Total üyesi Total istasyonlarında harcanabilecek. Kampanya ile ilgili daha fazla bilgiye Total Türkiye mobil uygulaması ve www.demirorenpetrol.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
CLUB TOTAL ÜYESi OLMAK ÇOK KOLAY
Club TOTAL üyesi olmak için akıllı telefonlardaki uygulama marketleri üzerinden ya da http://bit.ly/Club-Total adresinden TOTAL Türkiye uygulamasını ücretsiz indirerek kolayca üye olmak mümkün. Sizler de hemen indirip üyeliğinizi tamamlayın, her yolculukta kazanmaya başlayın!
Türkiye’de akaryakıt sektörünü Eurodiesel, mobil ödeme, ozonla hijyen gibi birçok ilkle ve yenilikçi teknolojiyle tanıştıran TOTAL istasyonları, Türkiye’ye hak ettiği en iyi ürün ve hizmetleri sunma anlayışıyla çalışmaya devam ediyor.  Haber Merkezi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER