Ekonomi

TTMD Samsun Temsilciliği ve MMO Samsun Şube işbirliği ile seminer

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD) Samsun Temsilciliği ve Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şube işbirliği ile MMO Samsun Şube üyelerine yönelik “Bina Performansı Modelleme ve Simülasyonları Semineri” düzenlendi

TTMD Samsun Temsilciliği ve MMO Samsun Şube işbirliği ile seminer

15 Ekim 2019 06:13
-A

+A

Seminerde konuşma yapan TTMD Samsun İl Temsilcisi Cem GÜREL “TTMD olarak MMO Samsun Şubemizde siz değerli katılımcılara yönelik düzenlediğimiz seminerlerimize burada bir yenisini daha ekleyeceklerini, “Bina Performansı Modelleme ve Simülasyonları” hakkında Özyeğin Üniversitesi Öğretim Üyeleri ve IBPSA Türkiye Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Ece Kalaycıoğlu Özdemir ve Dr. Neşe Ganiç Sağlam tarafından değerli bilgiler aktarılacağını ve seminerimizin verimli geçmesini dilerim” dedi.
TTMD ve MMO Samsun Şube işbirliği ile düzenlenen seminerde Özyeğin Üniversitesi Öğretim Üyeleri ve IBPSA Türkiye Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Ece Kalaycıoğlu Özdemir ve Dr. Neşe Ganiç Sağlam “Bina performansı simülasyonu nedir?, Kullanım alanları nelerdir?, Faydaları, potansiyeli ve zorlukları nelerdir?” hakkında katılımcılara detaylı bilgi aktardı.
Seminerin ardından TTMD Samsun İl Temsilcisi Cem GÜREL tarafından Ece Kalaycıoğlu Özdemir ve Dr. Neşe Ganiç Sağlam’a vermiş oldukları değerli bilgiler için teşekkür belgesi verildi.
Seminerde ile ilgili basına bilgi veren MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail Yolaydın, “Türk Tesisat Mühendisleri Derneği meslek disiplinimizin ihtisaslaşmış bir sivil toplum örgütüdür ve Odamızın da kardeş kuruluşu olduğu, MMO Samsun Şube Çalışma Programı gereği üyelerimizin mesleki gelişimi ve güncel gelişmeleri takip edebilmesi adına eğitim ve seminerler düzenlediklerini, TTMD işbirliği ile seminerlerin devam edeceğini” belirtti. Mustafa BALÇIK
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU