Spor

TÜRFAD’dan Yılport Samsuspor’a teşekkür

Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Samsun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Kullukçu, "Yakakent’te açmış olduğumuz futbol okulumuz öğrencilerini Yılport Samsunspor Yöneticisi Kalkancı İlkokul Müdürü Sayın Sezai Tiryaki'nin girişimleri ile Samsunspor-Manisaspor maçı için 19 Mayıs stadyumundaki yerimizi aldık" dedi.

TÜRFAD’dan Yılport Samsuspor’a teşekkür

8 Ekim 2019 07:30
-A

+A

ÇOCUKLARIMIZ GÖREViNi YAPTI
Samsun’a 90 kilometre uzaklıkla olan Yakakent’te faaliyetini sürdüren futbol okulunun sporcularını Samsunspor-Manisaspor maçına getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayan Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Samsun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Kullukçu, "Güzel ve yorucu, heyecanlı dolu bir gün olduğu etkinlikte ilk önce Atatürk’ün Anıtını ziyareti ile başladık. Çocuklarımız 19 Mayıs stadyumunun muhteşem atmosferine ayak uydurdular. Birbirlerine sarılarak omuz omuza taraftar guruplarının şarkılarına eşlik ederek, ıslık ve alkış ile streslerini attılar. Teşekkürler bugünün küçükleri geleceğin büyük Samsunsporluları olacak" diye konuştu.
YAKAKENT’TE BÜYÜK BiR AiLEYiZ
Güzel bir gün geçirdiklerinin altını çizen Başkan Kullukçu, “Yolculuğumuza katkı sağlayan Alaçam Belediye Başkan Sayın İlyas Acar başta olmak üzere yol boyunca ve stadyumdaki döner ve ayran ikram eden As Başkanımız i Ali Gürler' Sevgili bizlere evlatlarını teslim eden ailelerine aramızda olan velilerden Fikret Açar, Mete Ak, Osman Yılmaz Nihat Çelebi' ve Fatih Çelebi ‘nin yanı sıra sürücümüz Mustafa Kocasinan’a teşekkür ediyorum Bu yumak yarınların harmanlanarak büyümesi gelecek kuşaklarca da futbolu ve Samsunspor'u sevdirmesi ve tanıtması dileklerimizle. Hepinizi önemsiyor" şeklinde konuştu.  Köksal ÖNER 
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU