Samsun

Türkiye güçlü olmak zorunda

Milletvekili Köktaş, "Türkiye'nin güçlü olması sadece Türkiye de yaşayan 82 milyon vatandaşımızın değil, bütün insanlık ve mazlum coğrafya için önemlidir. Onun için Türkiye olarak biz güçlü olmak zorundayız" dedi

Türkiye güçlü olmak zorunda

7 Haziran 2019 06:36
-A

+A

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partisinin Havza, Vezirköprü ve Atakum İlçe Başkanlığı Bayramlaşma merasimlerine katıldı. Burada teşkilat üyeleri ve vatandaşlarla bayramlaşan Milletvekili Köktaş birlik ve beraberlik mesajları verdi.
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ramazan Bayramı dolayısıyla partisinin ilçe teşkilatlarında düzenlenen bayramlaşma merasimlerine katılarak, teşkilat üyeleri ve vatandaşlarla buluştu. 
Bayramlaşma merasimlerinde konuşma yapan Milletvekili Köktaş, “Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum. Rahmet, Bereket ve Mağfiret ayı olan Ramazan ayını geride bırakarak bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içindeyiz. Namazlarımızı, Oruçlarımızı bu mübarek ayda eda ettik. Rabbim ibadetlerimizi kabul eylesin. Rabbim sevdiklerinizle birlikte nice Ramazan aylarına, nice bayramlara kavuşturmayı nasip etsin. Bayram tadında birlik ve beraberlik içinde mutlu ve huzurlu ömürler versin.
YARDIMA KOŞAN TÜRKiYE
Biz burada güven ve huzur içinde ibadetlerimizi yaptık, bayramımızı da kutluyoruz. Ama dünyanın bir çok yerinde kan, gözyaşının, yoksulluğun olduğu bir kuru ekmekle ibadetlerini yapmaya çalışan, bayramı geçiren müslüman kardeşlerimiz var. Onlara zulum eden, daha yoksul hale getiren, yoksulluktan hayatlarını teslim eden çocuklarımızın da olduğunu biliyoruz. Bunlara sebep olanların karşısında duran, zulüm gören insanların da yanında duran, yardımına koşan, onlara uzanan en güçlü el Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve onun Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır.
DÜNYA COĞRAFYASI iÇiN ÖNEMLi
Onun için Türkiye'nin güçlü olması sadece Türkiye de yaşayan 82 milyon vatandaşımızın değil bütün insanlık ve mazlum coğrafya için önemlidir. Onun için Türkiye olarak biz güçlü olmak zorundayız. Fakat biz güçlü olmak istedikçe, Türkiye’yi ayağa kaldırmaya çalıştıkça, kalkındırmak istedikçe, daha çok yatırım, istihdam, ihracat, üretim yapmak istedikçe her dönemde birileri bizim ayağımıza çelme takmaya, önümüze takoz olmaya, kesmeye gayret gösteriyor. 
ZiHNiYET DEĞiŞMEDi
Yine bu aylardan 2013 yılını iyi hatırlayalım. Gezi olaylarındaki yakıp yıkan zihniyeti hatırlayalım. O gün, o zihniyet ne yapmak istiyor ise, hangi amaçla yola çıkmış ise, bugün de aynı amaçlarla, farklı platformlarda, farklı birlikteliklerde, farklı çalışmalar içine girdiğini görüyoruz. Zihniyet değişmedi, işbirlikçiler değişmedi, destekçiler değişmedi, sadece ve sadece yöntem değişti, hedef Recep Tayyip Erdoğan gitsin, Türkiye yalnızlaşsın, hasta adam Türkiye’yi geri gelsin. Çok şükür istikrarına ve istikbaline sahip çıkan aziz milletimiz her zaman oynanan oyunları gördü ve en sert tokadı bu şer odaklarına vurmasını bildi. 
GÜÇLÜ TÜRKiYE HEDEFLERiNE ULAŞACAK
Çünkü biz pahalı bir arsada oturuyoruz, coğrafya açısından çok önemli bir bölgedeyiz. Herkesin gözü burada. Onun için biz bir ve beraber olacağız ki oynanan oyunları her zaman bertaraf edeceğiz. Güçlü Türkiye olacağız ki, ülkemizi 2023,2053 ve 2071 hedeflerine taşıyarak çocuklarımızı güzel yarınlara kavuşturacağız. Rabbim birliğimizi, beraberliğimiz, kardeşliğimizi daim etsin diyorum, bizi size, sizleri Allah'a emaret ediyorum. Kazasız, belasız hayırlı bayramlar diliyorum." diyerek sözlerine son verdi. Şennur ERCAN

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU