Ünal’dan, Özdemir’e ziyaret

Türkiye 30 Ocak 2021 21:25
Videoyu Aç Ünal’dan, Özdemir’e ziyaret
A
a

AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret etti

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette Özdemir Milletvekili Ünal’a Havza Belediyesinin yürütmüş olduğu çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ziyaretten dolayı duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın vekilimizin bizleri ziyareti ziyadesi ile mutlu etti. Sayın Ünal yakinen tanıdığım ve takip ettiğim bir siyasetçi. Kendisine bir kez daha ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.
AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal AK Parti Samsun İl Koordinatörlüğü görevi yürüttüğü zamandan bu yana Havza’yı yakından takip ettiğini belirterek, “Karadeniz’in giriş kapısı olan Havza Ak Parti iktidarı ve Ak Parti Belediyecilik anlayışı ile önemli bir gelişim ve değişim yaşadı. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımız Sayın Sebahattin Özdemir beye çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.
Ziyaretin sonunda Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal’a semaver hediye etti. Hasan ACET
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER