Samsun

Ünlü estetikçinin mutluluğu

Ünlü Estetik Cerrahı Dr. Hayati Akbaş’ın genç iş adamı oğlu Furkan Akbaş ve ana sınıfı öğretmeni Gökçe Kuvet, muhteşem bir düğünle mutluluğa yelken açtı.

Ünlü estetikçinin mutluluğu

19 Kasım 2018 08:10
-A

+A

FBM Estetik Tıp Merkezinin kurucusu Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş ve eşi Sevgi Akbaş çiftinin en büyük oğulları Furkan Akbaş ile Turan-Kıymet Kuvet çiftinin kızı Gökçe Kuvet, Sheraton Otel’de düzenlenen muhteşem bir düğünle dünya evine girdi. Genç çiftin nikah şahitliğini Zeynep Tandoğan ve Musa Başnamlı yaptı. 
Düğüne Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver, OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, BORSAN Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak ve çok sayıda davetli katıldı.  İHA
ibi kan alımı faaliyetinde desteklerini esirgememiştir. Hayırsever Şöhret Suiçmez Hanıma Özay Demirkaya Kardeşimize ve Belediye Evleri Muhtarı Rıfat Öktem’e teşekkür ediyorum” dedi.
BiZLERi GURURLANDI
Türk Kızılay Canik Şubesinin kuruculuğunu da yapan Belediye Evleri Muhtarı Rıfat Öktem, “Bir eğitimci olarak her zaman Türk Kızılay’ının yanındayım. Belediye evleri sakinlerinin ve değerli esnafının Türk Kızılay’ına destek vermeleri bizleri gururlandırmıştır. Bu tür çalışmaların daha sık olmasını Özay Demirkaya kardeşim gibi esnaf kardeşlerimizin artarak Türk Kızılaycına destek vermelerini bekliyoruz” diye konuştu.

Kaynak : Köksal ÖNER

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...