Samsun

Usta’dan 'Hayırlı Olsun' ziyareti

Samsun Bağımsız Milletvekili Erhan Usta ve beraberindeki heyet Büyük Anadolu Hastaneleri'nin yeni hizmet binasını gezerek Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Yönten'den bilgi alıp, hayırlı olsun dileklerini iletti

Usta’dan 'Hayırlı Olsun' ziyareti

9 Ağustos 2019 06:10
-A

+A

Büyük Anadolu Hastaneleri; teknolojik ve akıllı bina konsepti, güçlü hekim kadrosu, güler yüzlü personeli ile insanların kolayca ulaşabileceği yeni binasında, hasta kabulüne başladı.
Yeni hastanenin tanıtım lansmanlarında, şehrin kamu, kurum ve sivil toplum kuruluşlarına kadar hem kesimi yeni hizmet binasında ağırlayan Büyük Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Yakup Yönten, son olarak Samsun Milletvekili Erhan Usta’yı ve beraberindeki heyeti misafir ederek, yeni hastane hakkında bilgiler verdi. 
HASTA KABULÜNE BAŞLADI
Gerekli belgelerin tamamlandığını artık hasta kabulüne başladıklarını belirten Op. Dr. Yakup Yönten, "22 yıldır Samsun da sağlık sektöründe istihdam sağlıyor, hizmet veriyoruz. Biz sağlıkta ilk adımımızı atarken bugün geldiğimiz nokta itibarıyla yeni nesil hastanecilik olarak ilklere imza atıyoruz. Hastanemiz sadece Samsun değil dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine hizmet vermektedir. Bu anlamda sağlık turizmi açısından ilimizi güzel noktalara taşımaya devam edeceğiz. 
Çiftlik hastanemizin ruhsatını yeni hastanemize taşıdık, artık burada hasta kabulüne başladık." diyerek Milletvekili Erhan Usta ve beraberindeki heyete ziyaretleri için teşekkür etti. 
ERHAN USTA BAŞARILAR DiLEDi
Yeni hizmet binasının hayırlı olsun dileklerini ileten Samsun Milletvekili Erhan Usta, Op. Dr. Yakup Yönten'e çalışmalarında başarılar diledi. Şila KURUMAHMUTOĞLU
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Hafızlıkları tescillendi

Hafızlıkları tescillendi

06:11 - 10 Aralık 2019

Samsun’a şehit ateşi düştü

Samsun’a şehit ateşi düştü

07:17 - 10 Aralık 2019

Yol haritamız Cumhurbaşkanımız

Yol haritamız Cumhurbaşkanımız

06:02 - 10 Aralık 2019

Tayfur Kurt hayatını kaybetti

Tayfur Kurt hayatını kaybetti

16:00 - 9 Aralık 2019

AK Parti’den vefa ziyaretleri

AK Parti’den vefa ziyaretleri

06:57 - 10 Aralık 2019