Windows 10'un kilidini Samsung ile açın!

Teknoloji 23 Şubat 2017 10:14
Videoyu Aç Windows 10'un kilidini Samsung ile açın!
A
a

Android yüklü cihazları kullanarak Windows 10 tabanlı Galaxy TabPro S'in kilidinin açılmasını sağlayan Samsung, şimdi de bu işi tüm Windows 10'lar için kullanılabilir hale getirecek.

Hatırlarsanız geçtiğimiz yıl Samsung, piyasaya Galaxy TabPro S adında bir tablet sürmüştü. Cihazın en önemli özelliği tabii ki Windows 10 tabanlı olmasıydı.
Fakat hemen ardından Samsung akıllı telefonlara özel geliştirilen bir uygulama Flow ile birlikte, parmak izi okuyucuyu kullanarak Galaxy TabPro S'in kilidi açılabilir hale getirilmişti.

Şifre yazmaya üşenenlere özel!

Eğer bu uygulamayı beğendiyseniz ve elinizde windows 10 yüklü bir bilgisayarınız varsa, Nisan ayı civarlarında Samsung akıllı telefonunuzun parmak izi okuyucusunu kullanarak bilgisayarınızın kilidini açabileceksiniz.
Henüz bu uygulamanın ne zaman hayata geçirileceği bilinmiyor. Fakat tahminler Nisan ayında gelecek bir Windows 10 Creators güncellemesi ile birlikte işlevsel hale geleceği yönünde.
Samsung'un bu konudaki açıklaması ise az önce de belirttiğimiz gibi kesin bir tarih belirtmekten uzak ve yalnızca Flow uygulamasının Windows 10için yayımlanacağını söylemekle yetiniyor.
Gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğiz.
ShiftDelete.Net
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat