Yaşar’dan tepki

Samsun 3 Nisan 2020 07:16
Videoyu Aç Yaşar’dan tepki
A
a

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, dünyayı sarsan ve ülkemizide etkisi altına alan corana virüs salgının ardından başlayan yardım polemiğine değinerek "Yardım kampanyaları üzerinden yapılan polemiklerin bu millete bir faydası yoktur. Önemli olan yardımlarda elçinin kim olduğu değil niyetin ne olduğudur" dedi

Yaşar, uluslararası anlaşmaların gündem yapıldığı mecliste yaptığı konuşmada gündem konusuna ve son günlerde oluşturulan yardım kampanyalarına değinerek tepki gösterdi.
"Bu günlerde meclisin gündemi uluslararsı anlaşmalar değil, içinde bulunduğumuz bu zor günleri nasıl atlatacağımıza yönelik çözüm önerileri olmalıdır" diyen Yaşar, "Yardım kampanyaları üzerinden yapılan polemiklerin bu millete bir faydası yoktur. Burada önemli olan elçinin kim olduğu değil, niyetin ne olduğudur.
BU NEYiN ENGELLEMESi
Bugün birlik ve beraberlik içinde olmamız gereken günleri yaşıyoruz. Bu anlamda ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması noktasında ne yapabilirizi konuşmalı ve çözüm bulmalıyız.
Milletimizin yarasına kim merhem olacaksa olabilmeli. Bu neyin engellemesi neyin mücadelesi. Sizin insanların nereye nasıl yardım yapacağını belirleme hakkınız ve hukukunuz yoktur. Bu bir gönül işidir.
Kaldıki yadım kampanyaları konusunda iktidarın sicilinin çok temiz olduğu da söylenemez!... Milletimiz; yardım bekliyor, destek bekliyor, moral bekliyor...
YARDIMLARIMIZ DEVAM EDECEK
Onun için biz, bu yardımlara gayet tabii ki devam edeceğiz; belediyelerimiz üzerinden, sivil toplum kuruluşları üzerinden tüm gücümüzle devam edeceğiz.
Siz de böyle gereksiz ve hiçbir faydası olmayacak polimiklerle vakit kaybetmeyin derim" şeklinde konuştu.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER