Yazılım geliştirme, siber güvenlik ve bakım danışmanlık hizmeti alınacaktır

Türkiye 16 Ocak 2021 22:49
Videoyu Aç Yazılım geliştirme, siber güvenlik ve bakım danışmanlık hizmeti alınacaktır
A
a

TÜRKİYE TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ MERKEZ BİRLİĞİ YAZILIM GELİŞTİRME, SİBERGÜVENLIK VE BAKIM DANIŞMANLIK HİZMETİ İLANI DUYURUSU İLGİ BİLDİRİMİNE DAVET

Proje No:P171543
Başvuru Numarası: CS3.3-03
1 - Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği,  Geliştirilmiş Pazar Bağlantıları ile Mülteciler ve Türkiye Vatandaşlarına Kayıtlı Tarım İstihdamı Desteği Projesi için AB Sığınmacı Mali İmkan Fonu kapsamında Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankası (Dünya Bankası) ile Avrupa Birliği’ne proje başvurusu kabul edilmiş olup, uygulama aşamasına geçilmiştir. Bu proje kapsamında alınan fon davetin düzenlendiği alıma ilişkin sözleşmenin ödemelerinde kullandırılacaktır.
2 - Alınması planlanan hizmetin temel amacı, proje kapsamında kullanılacak yazılım hizmetlerinin  geliştirilmesi ve bilgi işlem alt yapısına uygun şekilde hizmete geçirilmesi, sözleşme süresince bakım hizmetlerinin verilmesidir.
3 - Detaylı İş Tanımına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
     https://www.tarimkredi.org.tr/gundem/duyurular/
4 - İlgi bildirimlerinin, 29.01.2021 saat 18.00 tarihine kadar yazılı olarak, aşağıda belirtilen adrese elektronik postayla ulaştırması gerekmektedir.
      frit@tarimkredi.org.tr
5- Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri uygun danışmanlık firmalarını (“Danışmanlık Firmaları”), adı geçen hizmetleri sağlamaya yönelik olarak ilgi bildiriminde bulunmaya davet etmektedir.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/727236/ihale-duyurulari/ab-kkydp-ve-kalkinma-ajansi-destek-ihaleleri/yazilim-gelistirme-siber-guvenlik-ve-bakim-danismanlik-hizmeti-alinacaktir-
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER