Samsun

Yeni projelerimizi birlikte gerçekleştireceğiz

AK Parti Çarşamba İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi’nde konuşan Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, “Çarşambamızda Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Yeşilırmak üzerine yeni köprüler ve yükseköğretim faaliyetlerinin bir üniversiteye dönüşmesi gibi, kentsel dönüşüm çalışmaları gibi yeni projelerimizi hep birlikte gerçekleştireceğiz” dedi

Yeni projelerimizi birlikte gerçekleştireceğiz

16 Eylül 2017 18:07
-A

+A

AK Parti Çarşamba İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi Çarşamba Belediyesi Cemil Şensoy Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Kongre bir dakikalık saygı duruşunun ardından, İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Gündemin okunmasının ardından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’ın kongreye gönderdiği mesaj okundu.
AK Parti Çarşamba İlçe Başkanlığına yeniden Halit Doğan seçildi. Kongrede teşekkür konuşması yapan AK Parti İlçe Başkanı Halit Doğan, “İlçe kongremizin milletimize, ülkemize ve Çarşambamıza hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.
YENi PROJELERiMiZi BiRLiKTE GERÇEKLEŞTiRECEĞiZ
AK Parti Çarşamba 6. Olağan Kongresinde bir selamlama konuşması gerçekleştiren Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar kongreye katılan protokol ve davetlilere teşekkür etti. Başkan Dündar, “Çarşambamızda Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Yeşilırmak üzerine yeni köprüler, Meslek Yüksek Okulu ve Fakülte projelerinin hayata geçirilmesi ve yükseköğretim faaliyetlerinin bir üniversiteye dönüşmesi gibi, kentsel dönüşüm çalışmaları gibi yeni projelerimizi hep birlikte gerçekleştireceğiz. İlçe kongremizin, Çarşambamız, teşkilatımız, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı ve Hasan Basri Kurt, İl Başkanı Muharrem Göksel’de birer selamlama konuşması yaparak, kongrenin hayırlara vesile olması temennisinde bulundular.
AK Parti Çarşamba İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresine,  Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, AK Parti ilçe başkanı Halit Doğan, MHP Çarşamba İlçe başkanı Kemal Düzgün, Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Yılmaz AK Parti Çarşamba Meclis Üyeleri, AK Parti Teşkilatı ve birçok davetli katıldı. Nesrin HOCAOĞLU
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Hedefimiz yüzde 80

Hedefimiz yüzde 80

17:29 - 21 Haziran 2018

Mağaralar turist çekiyor

Mağaralar turist çekiyor

16:15 - 21 Haziran 2018

Atakum’dan çadır kentlere

Atakum’dan çadır kentlere

15:37 - 21 Haziran 2018