Samsun

Yeni seçilen belediye başkanlarını ziyaret ettiler

Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun Büyük Şehir Belediye Başkanı Mustafa Demiri, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sabri Edisi ve Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcıyı makamında ziyaret eden Türk Kızılay’ı Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Örs hayırlı olsun dileklerinde bolundu.

Yeni seçilen belediye  başkanlarını ziyaret ettiler

13 Mayıs 2019 06:49
-A

+A

Türk Kızılay’ı Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Örs, Türk Kızılay’ı çalışmaları hakkında bilgiler verirken bundan sonra yapılacak ortak çalışmalar için istişare yapıldı. Yapılan ziyaretlerde Canik Türk Kızılay’ı Canik Şubesi Başkan Yardımcısı ve ayrıca Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bafra Şubesi Basın Sözcüsü Köksal Öner de hazır bulundu.

7/24 SAAT DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ

Her alanda hizmet vermeyi ilke haline getirdiklerini hatırlatan Türk Kızılay’ı Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Örs, “Türk Kızılay’ı olarak bizler çalışmalarımızı yerel yöneticilerimizle gerçekleştirmekteyiz. Ortak çalışmalar yapmakta yerel yöneticilerimizden destek almaktayız. Yeni seçilen başkanlarımızı makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun derken yapacağımız çalışmalar için kendileri ile istişare yaptık. Biz çalışmalarımızda en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bizleri kabul ettikleri için kendilerine teşekkür ederim” dedi. Köksal ÖNER

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...