Samsun

Yeşilyurt AVM Miniclub Minik Oyuncular Atölyesi

Her ay çocukları renkli etkinliklerle buluşturan Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Miniclub, Nisan ayı boyunca minik misafirlerini Minik Oyuncular Atölyesine davet ediyor

Yeşilyurt AVM Miniclub Minik Oyuncular Atölyesi

3 Nisan 2018 17:01
-A

+A

Yeşilyurt AVM Miniclub’da Nisan ayı boyunca Minik Oyuncular Atölyesi düzenleniyor. Atölye ile minik ziyaretçilere oyunculuğun ilk örnekleri tanıtılacak ve oyunculuk dünyasının incelikleri öğretilecek. Yeşilyurt AVM Miniclub’ın şanslı üyeleri, Minik Oyuncular Atölyesi ile yaşıtlarıyla hem öğrenecek hem eğlenecek.
Yeşilyurt AVM Miniclub minik ziyaretçilerinin zihinsel ve bedensel becerilerini geliştirmeye yönelik gerçekleştirdiği etkinliklere yepyeni bir atölye ile devam ediyor. Nisan ayı boyunca her Cumartesi-Pazar günleri 14.00, 15.00, 16.00 ve 17.00 olmak üzere dört ayrı seans şeklinde gerçekleştirilecek Minik Oyuncular Atölyesi'nde geleceğin yönetmenleri, senaristleri ve oyuncuları tiyatro dünyası ile tanışacak.
Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi ve Düşevi Oyuncuları işbirliği ile Nisan ayı boyunca her hafta sonu devam edecek Minik Oyuncular Atölyesi, miniklerin sosyal becerilerini yeterli düzeyde geliştirebilmesi, çocuğun yeteneklerini fark etmesi ve özgüveninin artması, duygusal ve sayısal zekasının gelişmesi, ruh ve beden sağlığını geliştirmesi yönünden büyük bir öneme sahiptir.
Yeşilyurt AVM fast food katında ücretsiz olarak gerçekleştirilen Miniclub çocuk eğlencesi Nisan ayı boyunca her Cumartesi-Pazar saat 14.00 - 18.00 arasında.
Yeşilyurt AVM MİNİCLUB tüm minikleri birbirinden eğlenceli oyunlar, yarışmalar ve aktiviteler ile eğlenirken öğrenmeye davet ediyor. Detaylı bilgi ve yapılan etkinliklere facebook, twitter, instagram ve www.yesilyurtavm.com adresinden ulaşabilirsiniz! 

Kaynak : Şenay ŞAHİN

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...