Spor

Yönetim Kurulundan ziyaret

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım , Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Erkanat ve Veysel Bilen bugün yeni yılın ilk ziyaretlerini Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir’e gerçekleştirdi.

Yönetim Kurulundan ziyaret

10 Ocak 2020 17:47
-A

+A

Vali Osman Kaymak, Okçuluk tesislerinde Samsunspor Futbol Akademisinin altyapı sahalarının yapılması için tam destek vererek gerekli tüm izinleri verildiğini söyledi. Yönetim kurulu da Önümüzdeki hafta  Samsunspor kulübü olarak tesislere girip çalışmalara başlanılacağını belirtti. Ayrıca Vali Osman Kaymak’a  yapılan ziyarete katılan Gençlik ve Spor İl Müdürü  İsmail Hakkı Kasapoğlu’nun onayı ile 19 Mayıs Stadyumu’nun hibrit çim çalışmalarına  13 Ocak Pazartesi günü başlanılmasına karar verildi.
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e ziyaret

Valilik ziyaretinin ardından Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Erkanat ile Veysel Bilen, Büyükşehir Belediye Başkanı  Mustafa Demir’i makamında ziyaret etti.
Bu ziyarette çok olumlu görüşmeler gerçekleşti ve önemli kararlar alındı. Buna göre,  Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Batıpark alanındaki Okçuluk tesislerinin yanında bulunan 3 futbol sahalık kullanım alanının Samsunspor Kulübü Derneği’ne tahsis edilmesine karar verildiğini belirtti. Bu 3 sahanın yapımı da Okçuluk tesisleri ile eş zamanlı olarak başlayacak. Başkan Demir, bu sahaların yapım aşamasında Büyükşehir Belediyesi tarafından  tüm ekipman ve lojistik desteğin verileceğine dair taahhütte bulundu. Böylece Samsunspor Futbol Akademisinin geleceği teminat altına alınmış oldu.

Ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Kirazlık mevkisin de bulunan dolgu tesisini de belediye meclisinden kararını geçirerek Samsunspor Kulübü Derneği’ne tahsis etme sözünü verdi. Buradaki tesisin master planı Büyükşehir Belediyesi ile beraber hazırlanıp Büyükşehir Belediyesinin kontrolünde ve desteğinde Samsunspor Futbol Akademisinin modern tesislere kavuşması hedefi gerçekleştirilecektir.
Başkan Yıldırım , bu vesileyle, Samsunspor’a maddi ve manevi her türlü desteği veren  Vali Osman Kaymak ve Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir’e kulüp adına minnet ve şükranlarımızı sunuyor, kulübümüz ve tüm Samsunspor sevdalıları adına teşekkür ediyoruz. dedi. Mustafa BALÇIK
 
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

MUTLUYUZ

MUTLUYUZ

06:44 - 24 Şubat 2020

Şen ola Samsun şen ola 0-1

Şen ola Samsun şen ola 0-1

06:42 - 24 Şubat 2020

HAVA DURUMU