Amasya'da duyarlı bir vatandaş tarafından bulunan içi para dolu cüzdan, zabıta ekiplerince sahibine teslim edildi.Çelebi Mehmet Meydanı otopark girişinde para dolu cüzdan bulan bir vatandaş, Amasya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerine ulaşarak cüzdanı verdi. Daha sonra belediye tarafından şehir genelinde yapılan anonslar yapıldı. Cüzdanını kaybeden Ayşegül Pala, belediyeye giderek cüzdanını teslim aldı.Pala, parayı bulan duyarlı vatandaş ile ekiplere teşekkür etti. İHA
Bölge
Yayınlanma: 05 Aralık 2023 - 17:13
Amasya'da para dolu cüzdan bulan vatandaş zabıtalara teslim etti
Amasya'da duyarlı bir vatandaş tarafından bulunan içi para dolu cüzdan, zabıta ekiplerince sahibine teslim edildi.
Bölge
05 Aralık 2023 - 17:13