Şehit babası emekli Zabıta Komiseri Mustafa Altıkatoğlu ile Milli Güreşçi-Kırkpınar Baş Pehlivanlarndan Mehmet Donbay ile Ayvacık’ta biraraya gelerek görüş alışverişinde bulundular. Altıkatoğlu ve Donbay’ın beraberinde, Ayvacık Belediye Başkan adaylığına kesin olarak bakılan Serhat Köroğlu’da, görüşlerini dile getirdi. Milli güreşçi Donbay, Ayvacık’ta Ata sporu güreş hakkında bilgiler verdi. Donbay, Ayvacık Belediye Başkan Aday adayı Köroğlu’na başarılar diledi. Şehit babası Altıkatoğlu’da milli güreşçi Donbay ve Köroğlu ile biraraya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Donbay ile Köroğlu’na teşekkür etti.
Serdar OKTAV Yerel
Yayınlanma: 02 Ocak 2024 - 10:46
Ayvacık'ta buluştular
Şehit babası emekli Zabıta Komiseri Mustafa Altıkatoğlu ile Milli Güreşçi Mehmet Donbay, Ayvacık’ta buluştular
Yerel
02 Ocak 2024 - 10:46