Okullararası 3x3 Genç A Erkekler Basketbol 2.Küme final maçı Çarşamba Kapalı Spor salonunda coşkuyla gerçekleştirildi. Büyük heyecan yaşanan finalde, Çarşamba Fen Lisesi-Çarşamba Ali Fuat Başgil Anadolu Lisesine 12-9’luk skorla galip gelerek Çarşamba’nın şampiyonu oldu. Final maçını Çarşamba İlçe Spor Müdürü Turgay Ekşi ile okulların Beden Eğitimi Öğretmenleri izlerken, maçtan sonra okul takımlarına kupa ve başarı belgelerini Çarşamba İlçe Spor Müdürü Ekşi takdim etti.
Serdar OKTAV Spor
Yayınlanma: 05 Mart 2024 - 09:18
Basketbolda şampiyon Çarşamba Fen Lisesi
Çarşamba’da okulararası 3x3 Genç A Erkekler Basketbol 2.Küme final heyecanı yaşandı
Spor
05 Mart 2024 - 09:18