31 mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Cumhur İttifakı ile Büyük Birlik Partisi birlekte hareket etti ve meclis üyeleri verilerek seçim arenasına girildi. Bu süreçte Büyük Birlik Partisi Çarşamba ilçe teşkilatı olarak yapılan ittifakta ki kazancı yeri ve ittifaka katkısı ne oldu, vb konuları masaya yatırıldı. İlçe başkanı Burhan Akbulut ve yönetimi birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Seçim süreci ve yaşananlar masaya yatırıldı eksi ve artılar masaya yatırlmış olup istişareler sağ duyulu bir şekilde gerçekleştirildi.Büyük Birlik Partisi Çarşamba ilçe başkanlığı şu şekilde:Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Burhan Akbulut İlçe Başkan Yardımcısı Samet GökkuşTeşkilat Başkanı Kani İrfan Kazanç Kadın Kolları Başkanı Ceyda TekeSiyasi ve Hukuk İşleri BaşkanıAv. Oğuzhan Akbulut Mali İşler Başkanı Gökan BaydalSeçim İşleri BaşkanıTurgay ŞahinYerel Yönetimler BaşkanıRasim Akkuru Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler BaşkanıBurak KayaTanıtım ve Medya BaşkanıErtan Sağlam İlçe Sekreteri İskender AçıkelBelediye Meclis Üyesi Ali Kemal Totuk Serdar OKTAVSerdar OKTAV
Yerel
Yayınlanma: 18 Nisan 2024 - 09:13
Çarşamba BBP'de yeni dönem
Yerel seçimlerin ardından Büyük Birlik Partisi Çarşamba ilçe teşkilatında yeni atamalar yapıldı. Toplantı yapılarak görev dağılımı yapıldı. Yapılan görev dağılımından sonra BBP, Çarşamba İlçe başkanı Burhan Akbulut ve yeni yönetim kurulu üyeleri göreve başladı
Yerel
18 Nisan 2024 - 09:13