Doğu Bölgesi Okullararası Küçük Erkekler Futsal maçları devam ediyor. Çarşamba kapalı spor salonunda oynanan maçlarda; Çarşamba Değirmenbaşı Ortaokulu, Çarşamba Muratlı İmam-Hatip Ortaokuluna 8-2 galip gelerek yarı finale çıkan ilk takım oldu. Çarşamba Gülören YBO Ortaokulu, Çarşamba Ataköy Ortaokulu’na 4-0 galip gelerek yarı finale çıkan ikinci takım oldu.
Serdar OKTAV Spor
Yayınlanma: 27 Şubat 2024 - 09:15
Çarşamba'da Futsal heyecanı
Çarşamba’da Doğu Bölgesi Okullararası Küçük Erkekler Futsal maçları heyecanı devam ediyor
Spor
27 Şubat 2024 - 09:15