Okullararası Genç B Kız 2. Küme Voleybol maçları coşkulu geçerken, önceki gün final heyecanı yaşandı. Çarşamba Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ve 4 takımın katıldığı finalde, Çarşamba Bulutoğlu Anadolu Lisesi ile Çarşamba Fen Lisesi karşılaşırken, Çarşamba Fen Lisesi rakibine 2-0 galip gelerek Çarşamba’nın şampiyonu oldu. Diğer maçta Çarşamba Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Çarşamba Dikbıyık Anadolu Lisesi karşılaştı. Maçı Taybreakta kazanan Dikbıyık Anadolu Lisesi 2. olurken, Çarşamba Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3. oldu ve Çarşamba Buılutoğlu Anadolu Lisesi de 4. oldu. Okul takımlarına ödüllerini ve kupalarını Çarşamba İlçe Spor Uzmanı Alper Zehir takdim etti.
Serdar OKTAV Spor
Yayınlanma: 10 Mart 2024 - 13:17
Çarşamba Fen Lisesi voleybolda Çarşamba şampiyonu
Çarşamba’da Okullararası Genç B Kız 2. Küme Voleybol Maçları heyecanı yaşanırken, şampiyon Çarşamba Fen Lisesi oldu
Spor
10 Mart 2024 - 13:17