Okullararası Doğu bölgesi Küçük Kızlar Futsal Turnuvasında final oynandı. Çarşamba Kapalı Spor salonunda yapılan ve 3 okulun katıldığı turnuvada; Ayvacık İmam-Hatip Ortaokulu ile Çarşamba Gökçeçakmak Ortaokulu karşılaşırken, 5-3’lük skorla galip gelen Ayvacık İmam- Hatip Ortaokulu birinci oldu ve Samsun’da oynanacak olan grup maçlarına katılmaya hak kazandı. Turnuvaya katılan okul takımlarına kupa e belgelerini Çarşamba İlçe Spor Müdürü Turgay Ekşi takdim etti.
Serdar OKTAV Spor
Yayınlanma: 03 Mart 2024 - 01:55
Çarşamba Futsal turnuvasında final coşkusu
Okullararası Küçük Kızlar Futsal turnuvasında final heyecanı yaşanırken, Ayvacık İmam-Hatip Ortaokulu birinci oldu
Spor
03 Mart 2024 - 01:55