Yaz ayının vazgeçilmez çerezi mısırlar, Çarşamba’da sezonu açtı. Tezgahlardaki yerini alan mısırlar, ilgi görürken, Çarşamba’da mısır satıcılığı yapan Galip Öztürk (69) “Yaz ayının gelmesiyle birlikte, tezgahlardaki yerini alan çerezlik mısırlar, ilgi görmeye başladı. Közde ve suda haşlanmış olarak kaliteli mısırlarımızı vatandaşlarımıza sunuyoruz” dedi.
Serdar OKTAV Yerel
Yayınlanma: 02 Haziran 2024 - 11:36
Çerezlik mısırlar, Çarşamba'da görücüye çıktı
Yaz ayının gelmesiyle birlikte çerezlik mısırlarda sezonu açarak, görücüye çıktı
Yerel
02 Haziran 2024 - 11:36