Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı 1.dönem sonu ‘Sosyal Etkinlik Planı’ çerçevesinde, Dikbıyık İlkokulu’nca düzenlenen program heyecanla gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen programda öğrenciler doyasıya eğlenirlerken, Okul Müdürü İsa Erdal, gazetemize yaptığı açıklama da “ Milli Eğitim Bakanlığımızın, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönem sonu ’Sosyal Etkinlik Planı’ çerçevesinde düzenlediğimiz programda, Çarşamba Gençlik Merkezi tarafından öğrencilere Yüz Boyama, Palyaço gösterisi ,Sportif aktiviteler gerçekleştirildi. Bu anlamlı etkinliklerle öğrencilerimize unutulmaz bir gün yaşatan; Öncelikle etkinliği planlayan okulumuzun rehber öğretmeni Ayça Uzunoğlu’na, Çarşamba Gençlik Merkezi Müdürü Ramazan Katoğlu’na ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Serdar OKTAV Yerel
Yayınlanma: 18 Ocak 2024 - 09:57
Dikbıyık İlkokulu'ndan anlamlı etkinlik
Dikbıyık İlkokulu’nca, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı 1.dönem sonu ’Sosyal Etkinlik Planı ’ çerçevesinde program gerçekleştirildi
Yerel
18 Ocak 2024 - 09:57