Çarşamba’da işadamı müteahhit emlak ve finans danışmanı Ragıp Özkoroğlu ile işadamı Çarşamba Abdullahpaşa Site Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Recep Özkan, ani rahatsızlığı neticesinde hastanede operasyon geçirerek tedavi olup evinde istirahat eden arkadaşları, İstanbul İl Milli Eğitim eski Müdür Yardımcısı Çarşamba İlçe Milli Eğitim eski Şube Müdürü emekli eğitimci Muzaffer Baş’ı evinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve çok duygulandığını söyleyen emekli eğitimci Baş, teşekkür etti. İşadamları Özköroğlu ile Özkan’da, Baş’a geçmiş olsun dileklerini ileterek “En kısa zamanda tedavinizi olup, iyileşerek aramıza dönmenizi bekliyoruz” dediler.
Serdar OKTAV Yerel
Yayınlanma: 03 Ocak 2024 - 09:22
Duygulandıran ziyaret
Çarşamba’da işadamları Özköroğlu ile Özkan, ani rahatsızlık geçiren arkadaşları İstanbul İl Milli Eğitim eski Müdür Yardımcısı Çarşamba İlçe Milli Eğitim eski Şube Müdürü emekli eğitimci Muzaffer Baş’ı evinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini ilettiler
Yerel
03 Ocak 2024 - 09:22