Kavak'ta polis ekipleri, vatandaşların huzuru ve güveni için denetimlerine yılbaşı gecesi de aralıksız devam ediyor. Ekipler, yeni yıl öncesi asayiş olaylarını engellemek ve halkın huzurlu bir yılbaşı geçirmeleri için ilçe genelinde denetim yaptı. Ekipler ayrıca sahte alkol ve mekan denetimleri de gerçekleştirdi.
İHA Asayiş
Yayınlanma: 01 Ocak 2024 - 01:20
Kavak polisinden sıkı denetim
Kavak İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yılbaşı gecesi denetimlerini sıklaştırdı.
Asayiş
01 Ocak 2024 - 01:20