Kaza, Samsun-Sinop karayolunda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Sinop istikametine seyir halinde olan Sezgin Ö. idaresindeki 34 EKY 050 plakalı otomobil, Balıkçı Barınağından Liman Kavşağına çıkış yapan Erkan C. idaresindeki 55 M 5903 plakalı minibüsle çarpıştı. Kazada otomobil sürücüsü Sezgin Ö. (31) ile Ayşe Yüksel Ö. yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen sağlık ekiplerince Alaçam Devlet Hastanesine kaldırıldı.
İHA Asayiş
Yayınlanma: 01 Şubat 2024 - 09:46
Otomobil ile minibüs çarpıştı: 2 yaralı
Samsun'un Yakakent ilçesinde minibüs ile otomobilin çarpıştığı kazada 2 kişi yaralandı.
Asayiş
01 Şubat 2024 - 09:46