Türk Patent Merkezinde gerçekleşen görüşmede; iki kurum arasındaki yapılabilecek iş birliklerine değinilerek oluşacak yeni projeler planlandı.
Görüşmede nazik ev sahipliği için Türk Patent Başkanı Durak’a teşekkür eden Rektör Ünal, son yıllarda patent sayısını artırarak önemli bir ivme yakalayan OMÜ’nün bu başarısını daha üst seviyelere çıkaracağını söyledi.
Ziyaretten duydukları memnuniyetini ifade eden Türk Patent Başkanı Durak ise OMÜ’nün AR-GE çalışmalarını endüstrinin her alanına yayarak patent başvurularının daha da artması temennisinde bulundu.
Görüşme hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.
Şennur ERCAN