Samsunspor Taraftarları Dernekleri Başkanlığı yazılı açıklamasında şu görüşlere yer verdi; "Cumartesi günü 19 Stadyumu'nda Trabzonspor ile karşılaşıyoruz. Bu önemli mücadeleye TFF’nin hakem olarak Abdülkadir Bitigen'i atamış olması camiamızı tedirgin etmiştir.Öncelikle, Hafızalarımızda Samsunspor aleyhine çaldığı yanlı düdüklerle yer edinen hakem Bitigen kararının yeniden gözden geçirilmesini bekliyoruz. Bu anlamda büyük Samsunspor taraftarımızın olası provokasyonlara karşı sakin kalması, hem Samsunsporumuzu, hem de taraftarımızı önündeki zorlu haftalarda cezalı duruma düşürmemek adına dikkatli olmasına istiyoruz."
Haber Merkezi
![](https://www.gazetearena.com/images/files/2024/05/6633db8ca1aa2.jpg)