MAÇ ÖNCESİ STAND
Samsun'da, SMA TİP-1 hastası Amine Ravza'nın tedavi ücretlerini karşılamak üzere "Amine Ravza için Biz de Varız" kampanyası başlatan Samsunsporlu Taraftar Grupları tüm Samsunlulardan destek bekliyor. Bundan önce de bir çok sosyal projeye imza atan taraftar grupları, Samsunspor - Galatasaray maçı öncesinde stadın giriş kısımlarında SMA hastası Ravza için destek standları kuracak. Samsunsporlu taraftarların bu anlamlı kampanyasına Samsunluların yoğun destek vermesi bekleniyor.
DESTEK BEKLENİYOR
Samsunspor Taraftar Grupları, yaptıkları ortak açıklamada, "SMA hastası yavrumuz Amine Davza için açacağımız bu standlara tüm Samsunlulardan destek olmalarını rica ediyoruz" dediler.