Öğrenciler, futbolculara mini bir gösteri hazırladı. Gösteri sonrası ise teknik direktör ve oyuncular, öğrencilerin formalarını imzalayarak onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.
Etkinlik sonrası Tepecik İlkokulu Müdürü Murat Fırat, Samsunspor Futbol Kulübü tarafından yapılan ziyaretten dolayı mutlu olduklarını ifade etti.
Spor
Yayınlanma: 12 Mayıs 2024 - 11:42
Samsunsporlu futbolcular minik öğrencilerle buluştu
eknik Direktör Markus Gisdol, oyuncular Zeki Yavru, Benito Raman, Kingsley Schindler, Soner Aydoğdu ve Halil Yeral, Tepecik İlkokulu'nu ziyaret etti. Markus Gisdol ve oyuncuları karşılarında gören minik öğrenciler büyük sevinç yaşadı
Spor
12 Mayıs 2024 - 11:42
İlginizi Çekebilir