ARENA ÖZEL HABER-Berat Kandili münasebetiyle açıklama yapan Saadet Partisi Çarşamba eski İlçe Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Zekai Adem Sapancı “Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Mübarek Berat Kandilinizi tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum” dedi.
Serdar OKTAV Yerel
Yayınlanma: 24 Şubat 2024 - 07:48
Sapancı'dan açıklama
Saadet Partisi Çarşamba eski İlçe Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Zekai Adem Sapancı, Berat Kandili münasebetiyle gazetemize açıklama yaptı
Yerel
24 Şubat 2024 - 07:48