Miraç Kandili münasebetiyle gazetemize açıklama yapan Cumhuriyet Halk Partisi Çarşamba Belediye Meclis Üyesi Namık Kemal Sonkaya “Bu gece, mübarek Miraç Kandili. Bu vesileyle mübarek Miraç Kandilini tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum” dedi.
Serdar OKTAV Yerel
Yayınlanma: 06 Şubat 2024 - 08:16
Sonkaya'dan açıklama
Cumhuriyet Halk Partisi Çarşamba Belediye Meclis Üyesi Namık Kemal Sonkaya, Miraç Kandili münasebetiyle açıklama yaptı
Yerel
06 Şubat 2024 - 08:16