Sungurlu Devlet Hastanesi'ne atanan, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Bayram Özağaç'ın hasta kabulüne başladığı bildirildi.Devlet Hastanesi'nden yapılan açıklamada, "Bir süre önce hastanemize Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzman Hekimi olarak atanan Op. Dr. Bayram Özağaç, hasta kabulüne başlamıştır. Yeni görevinde kendisine başarılar dileriz" ifadeleri kullanıldı. İHA
Sağlık
Yayınlanma: 02 Şubat 2024 - 20:27
Sungurlu'ya atanan Dr. Bayram Özağaç görevine başladı
Sungurlu Devlet Hastanesi'ne atanan, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Bayram Özağaç'ın hasta kabulüne başladığı bildirildi.
Sağlık
02 Şubat 2024 - 20:27