Şehit babası, Altın Kalpler Yardımlaşma Derneği Kurucu Başkanı, emekli Zabıta Komiseri Mustafa Altıkatoğlu, Ayvacık Sahil Mahallesi Şehit Hakan Altıkatoğlu Kütüphanesi’nde yaşlılara yönelik, çevre bilinci oluşturmak için çevre ile ilgili seminer verdi. Çevre kirliliğine dikkat çeken Altıkatoğlu, Yeşilay gönüllüsü olduğunu da söyleyerek, seminere katılanlara ‘Çevremiz kirleniyor. Bunu çevremizde yaşayan insanlar yapıyor. Çevreyi kirletmemek, çöpleri yerlere atmamak, yerlere tükürmemek lazım. Bunları yapanları gördüğümüzde uyarmamız lazım. Bu bir vatandaşlık görevidir. Bu bir insanlık hizmetidir, bu bir aşktır. Çevremizin, denizlerimizin, ormanlarımızın, sularımızın kirletilmemesine, temiz tutulmasına çalışmalıyız. Temiz çevre, hayat demektir” dedi.
Serdar OKTAV Yerel
Yayınlanma: 11 Haziran 2024 - 08:46
"Temiz çevre, hayat demektir"
Şehit Babası Mustafa Altıkatoğlu ‘Çevremizin temiz tutulmasına çalışmalıyız. Bu bir insanlık hizmetidir’ dedi
Yerel
11 Haziran 2024 - 08:46