Yılport Samsunspor A.Ş. Başkanı Yüksel Yıldırım, Başkan Vekili ve İcra Komitesi Üyesi Veysel Bilen, samsun Valisi Orhan Tavlı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ile Yukatel Adana Demirspor A.Ş. karşılaşmasının devre arasında basın mensupları ile bir araya geldi.
TSYD Samsun Şube Başkanı Murat Sandıkçı, Başkan Yüksel Yıldırım’a, Samsunspor’un ‘Şampiyonluk maçında’ çekilen bir fotoğraf karesini hediye etti.
Spor
Yayınlanma: 21 Nisan 2024 - 13:34
Başkan Yüksel Yıldırım'a anlamlı hediye
Spor
21 Nisan 2024 - 13:34
İlginizi Çekebilir