19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı çerçevesinde Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD)Çarşamba Şubesi’nce düzenlenen, Çarşamba’da sergilenen ‘Karikatür Resim Sergisi’ yoğun ilgi gördü. 'Ressam İsmail Keles imzalı resim sergisinin açılış törenine; ADD Çarşamba Şube Başkanı Yusuf Can, Ressam İsmail Keleş, ADD samsun Şubesi ve Çarşamba Şubesi eski Başkanı Dr. Işık Özkefeli, ADD Çarşamba Şubesi eski Başkanı Erhan Çakıcı, ADD üyeleri ile çok sayıda davetli vatandaşlar katıldılar. Çarşamba’da ilk günden yoğun ilgi gören resim sergisi, 29 Mayıs'a kadar Çarşamba’da Ferhan Şensoy Sanat Galerisinde açık kalacak.
Serdar OKTAV Yerel
Yayınlanma: 27 Mayıs 2024 - 09:58
Çarşamba ADD'den resim sergisi
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı çerçevesinde Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD)Çarşamba Şubesi’nce düzenlenen ‘Karikatür Resim Sergisi’ Çarşamba’da sergilendi
Yerel
27 Mayıs 2024 - 09:58